ÖZEL GEZİ VE TURLAR

Uzman Şoför Kadromuz ve Bakımları Düzenli Olarak Yapılmış Araç Filomuzla Hizmetinizdeyiz.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Uzman Şoför Kadromuz ve Bakımları Düzenli Olarak Yapılmış Araç Filomuzla Hizmetinizdeyiz.

HAKKIMIZDA

Sevgili Dostlarımız,

 S.S. 192 no'lu Alikahya Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Kooperatifi olarak; "İnsana değer" felsefesiyle yola çıkıyoruz ve siz  saygıdeğer müşterilerimiz ve değerli personellerine kaliteli hizmet vermeyi temel görev ve ilkemiz kabul ediyoruz.
Yakın dönemde Personel taşımacılığı alanında pek çok başarılı projeye imza atarken, kaliteli hizmet ve daima müşteri  memnuniyeti için;

Personel kadromuzla, çıkan sorunlara hızlı çözümler bularak ve sorunun tekrarlanmasını önleyecek tedbirler alarak, bunun  için  gerekli teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odak merkezi alarak, yenilikçi bir prensiple, her müşterinin  en vmükemmeli beklemeye hakkı olduğuna inanıyor, verdiğimiz sözlerin arkasında durmaya, dürüst ve güvenilir olmaya özen  göstererek, personel taşımacılığı alanında emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

 SİZ İstihdam yaratmakla, kurumunuzu büyütmekle zamanınızı harcayın, BİZ de ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olarak, çalışanlarınızın "GÜVENLİ", "KONFORLU" ve "ZAMANINDA" yolculuk etmelerini sağlayalım.

 "Gerçekleştirmek istediklerimizin önündeki tek engel kendimiz ve çizdiğimiz sınırlardır."

İnancıyla; bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

HİZMETLERİMİZ

Tümünü Gör