S.S 192 Nolu Alİkahya Personel ve Öğrencİ Servİscİlerİ Koop.

S.S 192 Nolu Alikahya Personel ve Öğrenci Servisçileri Koop.

HAKKIMIZDA

S.S 192 no'lu Alikahya Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Kooperatifi'nin kurulma fikri bölge halkımızın talebi doğrutusunda 2008 yılının başlarında otobüs sahiplerinin bir araya gelerek 'Birlikten Güç Doğar' ilkesinin benimsenmesi ile ortaya çıkmıştır. Uzun ve yorucu mücadeleden sonra 15 adet 45 kişilik, 25 adet 27 kişilik, 30 adet 17 kişilik araç ve zengin kadrosuyla 26.10.2011 tarihinde S.S. 192 no'lu Alikahya Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Kooperatifimiz resmi kimliğine kavuşmuş, sekiz aylık alt yapı ve hazırlık döneminin ardından hizmete başlamıştır.

Kooperatifler, statü olarak kar amacı ile kurulmamıştır. Amaç, ortakların hak ve menfaatlerini en iyi şekilde korumak ve geliştirmektir.

Her yönetici ortağı ve çalışanları, sorumluluk bilincinde kooperatifin hak ve menfaatlerini koruyarak birlikte daha iyi daha güzeli bulmak için çalışmaktadır.

Kooperatifimizin kuruluş amacı Türkiye'de örnek olmaktır. Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir personeliyle S.S. 192 no'lu Alikahya Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Kooperatifi sizindir.

Kooperatif Başkanı:  Nurettin Arıcan
Başkan Yardımcısı:  Telat Canlı
Yönetim                :  Metin Öztürk - Cihan Karadeniz - Vedat Ataş